فرخوان طراحی پوستر حاشیه ی آدلاید 2016

در طبیعت گام بگذار (Walk on the Wild Side)


فراخوان طراحی پوستر حاشیه‌ی آدلاید ۲۰۱۶

يكشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۳۲ ب.ظ
منبع : www.festivalnews.ir

جشنواره‌ی سالانه‌ی حاشیه‌ی آدلاید (Adelaide Fringe) که در جنوب استرالیا برگزار می‌شود از هنرمندان و طراحان‌گرافیک سراسر دنیا دعوت می‌کند تا در فراخوان پوستر ۲۰۱۶ شرکت نمایند.

موضوع فراخوان: در طبیعت گام بگذار (Walk on the Wild Side)
طراحی این پوسترها باید به گونه‌ای به موضوع این فراخوان مربوط باشد و می‌توانید به شکلی که صلاح می‌دانید آن‌را ربط دهید. پیشنهاد می‌کنیم در طرح خود از رنگ صورتی - که پاشیده شده - استفاده نمایید.طراحی می‌تواند با هر رسانه‌ای ارائه شود مانند دیجیتال، تصویرسازی، نقاشی، مجسمه‌سازی یا عکاسی. با این حال اثر نهایی باید دوبعدی باشد.
لازم است هنرمندان منتخب اثر لایه باز خود را در فتوشاپ یا ایندیزاین با رزولوشن حداقل 300DPI و سایز A1(594x841mm) ارسال نمایند.
شرکت در فراخوان به‌‌صورت رایگان بوده و برای هنرمندان سراسر دنیا آزاد می‌باشد.
آثار باید تا روز جمعه، ۴ سپتامبر ۲۰۱۵ (۱۳شهریور ۱۳۹۴)، ساعت ۵ بعد از ظهر ارسال شوند.

لینک فرم ارسال پوستر

لینک نمایشگاه آثار جشنواره در سال گذشته

جایزه:

طرح برگزیده‌ی این فراخوان به‌صورت رسمی در تبلیغات این جشنواره استفاده شده و در مقابل دو میلیون تماشاگر به نمایش در خواهد آمد.
همچنین برنده‌ی این رقابت مبلغ ۲۰۰۰ دلار به‌عنوان جایزه دریافت خواهد نمود و در صورت تمایل در هنگام نمایش اثر خود روی صحنه حضور پیدا خواهد کرد.ترجمه: ریحانه دقیقیان

مجله رنگمنبع : www.festivalnews.ir


تبلیغ تستی
» رمز عبورم را فراموش کرده‌ام؟

» عضویت در سایتپایان نامه و پروژه تحقیق

شبكه طراحان گرافيك ايرانرمان پروانه سوخت،‌شمع گريست، رابطه دو زن با دو مرد

سايت اطلاع رساني و تصويري اولين تورهاي تخصصي گرافيك ايران، تصاوير مربوط به تورهاي عكاسي ماسوله و  عكاسي و نقاشي غار  كتله خور زنجانIRIran Network